Kňazi

1871 – 1896 Štefan Majkuth – kaplán
Emanuel Mayer – kaplán
1898 – 1901 Štefan Fodor – farár
január – júl 1901 Ján Korkitko – kaplán
júl 1901 – 1903 Ľudovít Machay – kaplán
1904 – 1910 Štefan Majkuth – farár, kanonik
august 1904 – jún 1906 Ján Sávloš – kaplán
jún 1906 – september 1906 Ján Červenka – kaplán
september 1906 – december 1906 Jozef Erm – kaplán
december 1906 – apríl 1907 Július Mihalovič – kaplán
apríl 1907 – december 1908 Jozef Erm – kaplán
júl 1908 – september 1909 Arnold Liptay – kaplán
september 1909 – júl 1913 Ľudovít Tihányi – kaplán
júl 1910 Ladislav Perényi – kaplán
august 1910 – október 1910 Ľudovít Tihányi – administrátor farnosti
október 1910 - jún 1920 Dr. Ján Beliczkyi – farár
november 1911 – júl 1913 Ľudovít Tihányi – kaplán
júl – august 1913 František Tomann – kaplán
august 1913 – máj 1915 Vojtech Petrovský – kaplán
september 1915 – jún 1916 Ladislav Horváth – kaplán
jún 1916 – február 1917 František Horánsky – kaplán
február – september 1917 František Nagy – kaplán
september 1917 – november 1919 Pavol Kojnok – kaplán
november 1919 – jún 1921 Ján Maján – kaplán
október 1921 – december 1922 Rudolf Znak – kaplán
január – apríl 1923 Ernest Lipthay – kaplán
máj – jún 1923 Rudolf Znak – kaplán
jún – august 1923 František Nagy – kaplán
august 1923 – február 1925 František Nagy – administrátor farnosti
marec 1925 – september 1927 Vojtech Petrovský – farár
december 1926 – apríl 1927 Vojtech Dzso – kaplán
október 1927 – november 1933 František Horánsky – farár
november 1933 – 1940 František Nagy – farár
marec – september 1935 Štefan Tokarčík – kaplán
marec – október 1936 Emil Kapusta – kaplán
júl – október 1938 Ernest Bodor – kaplán
október – november 1938 Štefan Zolczer – kaplán
november 1938 - november 1939 Pavol Schlosser – kaplán
november 1939 – apríl 1940 Ján Macko Družbácky – kaplán
jún – júl 1940 Matej Litvín – kaplán
júl 1940 – jún 1941 Zoltán Belák – kaplán
december 1940 - december 1946 Ernest Šteffko – farár
október 1941 – január 1943 Ľudovít Hruboš – kaplán
február 1943 – január 1945 Ignác Windisch – kaplán
júl 1945 – august 1946 Andrej Labuda – kaplán
december 1946 – október 1952 František Lučiviansky – farár
október 1947 – august 1948 Jozef Žigo – kaplán
október - december 1952 Pavol Sopko zastupujúci farár z Kluknavy
január 1953 – júl 1959 Pavol Schlosser – farár
august 1959 – júl 1961 Jozef Kulla – farár
júl 1961 – september 1966 Štefan Sivák - farár
september - október 1966 Štefan Varkozi – archivár biskup. úradu
november 1966 - 1990 František Hamráček – dekan- farár
december 1969 – august 1970 Štefan Javorský – kaplán
júl 1973 Krištof Baláž – kaplán
február 1976 – jún 1977 Krištof Baláž – kaplán
október 1978 – júl 1979 Ján Škrobák – kaplán
júl – október 1986 Stanislav Cifra – kaplán
júl 1988 – júl 1990 Vladimír Stahovec – kaplán
júl 1990 – jún 1993 Ján Salanci – farár
1991 – júl 1992 Marián Jurko – kaplán
júl 1992 – júl 1993 Jozef Brandýs – kaplán
júl - september 1993 Štefan Szabó – administrátor farnosti
október 1993 – október 1996 ThLic. Jozef Leščinský – farár
júl 1994 – júl 1995 Mgr. Rastislav Suchý – kaplán
júl 1995 – jún 1997 Mgr. Ján Ladika – kaplán
júl – október 1996 Mgr. Dušan Lukáč – kaplán
11. október 1996 – 31. august 2010 ThLic. Štefan Kosturko – kanonik, dekan - farár
júl 1997 – jún 1998 Mgr. Pavol Bodnár – kaplán
júl 1998 – jún 1999 Mgr.Milan Bariak - kaplán
júl 1999 - jún 2001 Mgr. Rastislav Polák – kaplán
júl 2000 – jún 2012 LittLic. Jozef Píra – vypomocný duchovný
1. júl 2001 - 30.jún 2002 Mgr. Martin Pivovarník - kaplán
1. júl - 1. október 2002 Mgr. Marián Šimko - kaplán
1. júl 2004 - 30. jún 2006 Mgr. Marek Sopko - kaplán
júl 2002 -  † 28.3.2009 Jozef Pataky
1. júl 2008 - 30. jún 2009 PaedDr. Marián Feledi - kaplán
1. júl 2009 - 31. júl 2011 Mgr. Daniel Baláž - kaplán
1. september 2010 – dodnes Mgr. Jozef Palušák - kanonik, farár
1. júl 2012 – 30. jún 2014 LittLic. Jozef Pira - kaplán
17. február 2001; od 1.9.2013 - † 3.11.2014 Mgr. Milan Fečke - kaplán
od 3. novembera 2014 - 3. novembra 2015 Mgr. Ing. Marián Slavomír Hovanec OP - kaplán